Ogłoszenia Parafialne 17.12.2023 r.

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

17 grudnia 2023

1. W liturgii Kościoła 3. niedziela Adwentu jest nazywana niedzielą Gaudete – „radujcie się”. Bliskość świąt Bożego Narodzenia sprawia, że powinniśmy się zastanowić, czy już jesteśmy przygotowani na spotkanie z Panem.

2. Msza Święta roratna w naszej świątyni codziennie o 16.00. Zapraszamy wszystkich, by razem z Maryją rozważali tajemnice Boże.

3.Dziś przypada. rocznica urodzin papieża Franciszka. Polecajmy opiece opatrzności Bożej naszego papieża i jego posługę Kościołowi oraz prośmy Ducha Świętego o towarzyszenie Ojcu Świętemu.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składane na tacę.

8. Kościół sprzątają w Przynotecku: