Ogłoszenia Parafialne 10.12.2023 r.

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU
10  grudnia 2023 r.
1.Tę niedzielę Adwentu przeżywamy jako Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wspierajmy modlitwą i ofiarami braci i siostry w byłych krajach Związku Radzieckiego. Ofiary, wyraz naszej solidarności i braterskiej miłości, możemy składać do puszek po wyjściu z kościoła.
2 Do nabycia Świece Caritas.
3. W Adwencie rozważamy z Maryją tajemnicę wcielenia Bożego podczas Mszy Świętej roratnej codziennie o godz.16.00 Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci.
4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
5. Spowiedź Adwentowa - 16.12.2022r sobota - Trzebicz- 11.00 , Gościm , Przynotecko - g.10.00.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składane na tacę. Za tydzień taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
6. Kościół sprzątają w Przynotecku: