Ogłoszenia Parafialne 03.12.2023r.

PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
03.12.2023 r.

1.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. Upłynie on nam pod hasłem: "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła ".

2. Rozpoczęliśmy liturgiczny okres Adwentu, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. . Wykorzystajmy dobrze ten czas dla odnowienia i umocnienia więzi z Panem Bogiem i bliźnimi. Ze szczególną uwagą wpatrujmy się w Maryję, która jest najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania na przyjście Odkupiciela. Starajmy się naśladować Jej bezgraniczne zawierzenie oraz oddanie Panu Bogu i ludziom. Roraty o godzinie 16.00 .

3.Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących: dzieci z ubogich rodzin, osób starszych, samotnych, choćby przez zakup świec Caritasu, które już są do nabycia w naszym kościele. Za tydzień  zbiórka do puszek  na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

4. Spowiedź Adwentowa 16.12.2023r.  -  sobota - Trzebicz- 11.00   , Gościm , Przynotecko - g.10.00.
. 10   grudnia-  Poświęcenie medalikom dzieciom klasy 3.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składaną na tacę.

8. Kościół sprzątają w Przynotecku: