Wydarzenia Parafialne od 2010 r.

21- 23.06.2010 r. Pomoc powodzianom dla Sokolnik.

08.- 11.05.2011 r. Misje przed Jubileuszem 60-lecia parafii

14.05.2011r. Jubileusz 60- lecia istnienia Parafii Trzebicz. Uroczystą Mszę świętą sprawował J.E. Ks. Bp Stefan Regmunt.

07- 11.12.2011 r. Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego . Uroczystą Mszę świętą na powitanie sprawował J.E. Ks. Bp. Stefan Regmunt

14.04.2012 r. Ks. Bp. Adam Dyczkowski udzielił młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

27.05.2012 r. Prymicyjną Mszę świętą sprawował. Ks. Tomasz Szydełko ( święcenia kapłańskie przyjął z rąk J.E. Ks.Bp. Stefana Regmunta 26.05.2012r w Katedrze Gorzowskiej).

22.09.2012r -Jubileusz 15 - lecie Apostolatu Maryjnego i 10 lecie oddziału KSM-u ,Poświecenie zegara na kościele ( uruchomienie po 60 latach nie działania).

W październiku 2012 roku zamontowano ekran do wyświetlania pieśni w kościele parafialnym w Trzebiczu.

W kościele filialnym w Gościmiu pomalowano nawę główną , zabezpieczono, pomalowano i wymieniono belki drewniane w przejściu na chór boczny z prawej strony.

Rok 2013

• kontynuacja renowacji Kościoła w Gościmiu: malowanie nawy głównej, demontaż mechanizmu zegara, oraz tarczy .
  • Odpust Parafialny  - ks. kan. mgr Wojciech Jurek , ks. kan. mgr Piotr Bortnik
  • 09.09.W katedrze gorzowskiej odznaczenie Zasłużony dla Diecezji Zielonogórskogorzowskiej otrzymała p. Katarzyna Szydełko z Trzebicza.< zdjęcie>
  • Powiatowy Konkurs o JP2 - J. E. Ks. Bp. Tadeusz Lityński

Rok 2014

14.02.Ks. Proboszcz Tadeusz Wołoszyn zostaje Vice Dziekanem Dekanatu Drezdenko

21.03 - Spotkanie Ludzi Pracy - J. E. Ks. Bp Stefan Regmunt

27.04- Radosław Zemsta z Gościmia uczestniczy w Uroczystościach Kanonizacji papieża Jana Pawła II I Jana XXIII.

10.05- Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza. Do parafii przywieziono Kopię Obrazu MB Paradyskiej. Drużyna Ministrancka zajęła II Miejsce w Piłce Nożnej w naszej Diecezji.

21.06 - Udział w 25 Rocznicy Koronacji Obrazu MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

Odpust Parafialny  - ks. lic. mgr Tomasz Gierasimczyk.

Wymiana drzwi wejściowych , oraz zamontowanie tarcz zegarowych w kościele w Gościmiu.

Dożynki Parafialne

16.10  Powiatowy Konkurs o JP2 - J. E. Ks. Bp. Tadeusz Lityński

ROK 2015

• Uruchomienie mechanizmu zegara w kościele w Gościmiu