Powiatowy Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II 2023 r.

19 października w Szkole Podstawowej w Trzebiczu odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II. Na uroczystość przybyli J.E. Ks. Bp Tadeusz LItyński , Kurator Oświaty oraz władze powiatu i gminy Drezdenko. Uczestnikami konkursu były dzieci ze szkół z naszego powiatu, którzy wraz z opiekunami przybyli na konkurs. Podczas uroczystości Ksiądz Biskup Tadeusz włączył kolejne młode pokolenie  do Szkolnego Koła Caritas , która działa w miejscowej szkole. Na koniec przedstawiciele Parafii złożyli życzenia Ordynariuszowi Diecezji z okazji przypadających imienin.

Pierwsze miejsce zajęła Krystyna Sikora, uczennica SP w Trzebiczu. Na drugiej lokacie uplasowała się Wiktoria Rogalska, uczennica SP w Niegosławiu. Trzecie miejsce zajęła Zuzanna Czarnecka ze SP w Starym Kurowie. W klasyfikacji zespołowej pierwsze miejsce przypadło SP w Trzebiczu, drugie miejsce – SP w Niegosławiu, a trzecie miejsce zajęła SP w Lipkach Wielkich. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

IMG 20231019 WA0052