Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

Ostatnio wiele osób zgłasza , iż w ogłoszeniach na stronie i Facebooku nie podawane są rodziny do sprzątania kościołów w Przynotecku i Gościmiu związane jest to z RODO oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) tzw. „RODO”. Aby móc je publikować każda rodzina musiałaby podpisać wyrażenie zgody na publikowanie. Wcześniej pojawiały się pretensje iż są publikowane oraz słowa jakim prawem itp. W związku z powyższym proszę o wypowiedzi w tej sprawie.

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.