Ogłoszenia Parafialne 7.07.2024 r

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
7 lipca 2024

1. "Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy" - refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.

2. Rozpoczęły się wakacje. Niektórzy z naszych Parafian korzystają już z czasu wypoczynku. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony. Czuwanie fatimskie 12 lipiec .

3.Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. A zmarłych Parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składane na tacę
5.Kościół sprzątają w Przynotecku: Tyl Renata , Dorywała Anna