|
Radosław Zemsta

Proboszcz :

ks. kan. mgr Tadeusz Wołoszyn   od 01.08.2009 r.

Vice dziekan Dekanatu Drezdenko od 14.02.2014 r.

kanonik RM od 24.04.2016 r.

Ks. kan. Stanisław Jastkowski - senior od 30.09.2009r.

Liczba wiernych : 2063

Data erekcji : 1.04.1951 r.

Kronika : 1950 r.

Księgi metrykalne : 1946 r.

Misje Parafialne:

1963 r. - Ojcowie Jezuici

1971 r. - Ojcowie Werbiści

1972 r. - Ojcowie Werbiści

1990 r. – Ojcowie Kapucyni

2000 r. - Misje Jubileuszowe - Ojcowie Franciszkanie

08.05.2011 r.- 11.05.2011 r.- Misje przed Jubileuszem 60-lecia parafii

 

Cmentarze :

Komunalne – Trzebicz , Gościm

 

 

 

Wizytacje Kanoniczne:

Ks. Zygmunt Szelążek - 26.05.1954 r.

 

szelazek

Bp Ignacy Jeż - 06.11. 1967 r.

 

bpjez1967r

Bp Wilhelm Pluta - 07 - 09.06. 1974 r.

Bp Paweł Socha - 27- 28.11.1980 r.

 

bppawelsocha

 

Bp Paweł Socha 27-28.09.1988 r.

 

Bp Paweł Socha 1993 r.

  Bp Adam Dyczkowski – 1998 r.    

                           

Bp Edward Dajczak – 2004 r.

Bp Paweł Socha - 07-09.03-2009r.

 

bppawelsocha2009w

 

Bp Tadeusz Lityński -19-20.05 .2015 r.

 

bptadeuszwizytacja

 

 

 

Terytorium Parafii :

 

Bagniewo,  Gościm,  Przynotecko, Trzebicz , Trzebicz Młyn , Trzebicz Nowy , Zielątkowo

trzebicz