Rekolekcje nie tylko dla mundurowych 1-3.03.2024 r.

1. Rekolekcje nie tylko dla mundurowych

W dniach 1-3 marca 2024 r. w domu rekolekcyjnym Konferencji Episkopatu Polski „Księżówka” w Zakopanem odbywają się wielkopostne rekolekcje weekendowe dla pracowników służb mundurowych oraz ich współmałżonków. Tematem rekolekcji jest osoba św. Michała Archanioła, patrona Służb Mundurowych. Rekolekcje prowadzi znany i ceniony w Polsce i na świecie rekolekcjonista, ks. Piotr Prusakiewicz z Zakonu Michalitów. Rozpoczęcie w piątek o 18:00 kolacją, a zakończenie w niedzielę obiadem ok. 13:00.

Zapisy: tel.: 182 015 133, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz na stronie: www.rekolekcjedladoroslych.pl (zakładka Św. Michał Archanioł). Zgłoszenia: do 26 lutego 2024 r. Koszt: 450 zł (pokój 1-osobowym), 400 zł (od osoby w pokoju 2-osobowym).

Informacje o rekolekcjach także dla innych grup: www.rekolekcjedladoroslych.pl.

ks. Robert Patro

Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego