Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

11 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Gotowość na przyjście Pana, o której mówi dzisiejsza Ewangelia, nie może napawać nas lękiem i niepokojem. Najlepszym jej znakiem jest pełne entuzjazmu zaangażowania w życie Kościoła oraz stan łaski uświęcającej. Wykorzystajmy czas wakacyjnego odpoczynku także na budowanie głębokiej więzi z Chrystusem i Jego Kościołem.
  1. Sierpniowy miesiąc, naznaczony licznymi pielgrzymami do maryjnych sanktuariów, zwłaszcza na Jasną Górę osiąga swój punkt kulminacyjny w zbliżających się uroczystościach Wniebowzięcia NMP oraz Matki Bożej Częstochowskiej. Już dziś zaplanujmy dobre przeżycie tych dni.
  1. W tym tygodniu przypada 13. dzień miesiąca. Zapraszamy do udziału w modlitwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej we wtorek o godz.18.00 Różaniec Fatimski , 20.00 Msza święta z procesją MB , Apel Maryjny .
  1. W uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, 15 sierpnia, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Przeżywana tego dnia rocznica bitwy warszawskiej będzie dla nas okazją do modlitwy za Ojczyznę.
  1. Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół w uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas wszystkich Mszy Świętych.
  1. Trwa okres letniego wypoczynku. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
  1. Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.
  1. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy orędownictwu Matki Bożej.
  1. Kościół sprzątają:

Gościm – Roślicka Justyna , Golla Natalia , Rzepecka Anna , Rzepecka Monika, Szmyt Renata

Przynotecko – Wachocka Anna , Romaniuk Wioletta

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.