OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

4 sierpnia 2019

1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.
  1. Trwa okres letniego wypoczynku. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
  1. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Niech Matka Boże wszystkim nam uprasza duchowych darów.
  1. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Drezdenku .
  1. Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.
  1. Solenizantów i jubilatów polecamy opiece Bożej Opatrzności i życzliwości najbliższych.
  1. Kościół sprzątają

Gościm – Drążek Dorota , Jabłońska Małgorzata , Migas Ewelina