Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY

5 maja 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary. Biały Tydzień codziennie o godz. 18.00 . W piątek wyjazd do Rokitna ( 10 maja). Za tydzień Rocznica I komunii świętej .
  1. Rozpoczyna się czas tegorocznych egzaminów dojrzałości. Wszystkich maturzystów, ich rodziców i nauczycieli zachęcamy do modlitwy o dary Ducha Świętego .
  2. W środę przypada uroczystość św. Stanisława, patrona Polski.
  3. Przez cały miesiąc gromadzimy się na nabożeństwach majowych. Zapraszamy do tej szczególnej maryjnej modlitwy codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do śpiewu litanii także przy kapliczkach na terenie parafii i w domach.
  1. W przyszłą, czwartą niedzielę Wielkanocy, zwaną niedzielą Dobrego Pasterza, pragniemy modlić się w intencji o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  2. Drogich solenizantów i jubilatów polecamy opiece świętych patronów i życzliwej modlitwie parafian.
  1. Kościół sprzątają

Przynotecko – Mądrowska Ilona , Jałoszyńska Katarzyna

Gościm – Borduna Krystyna , Trus Barbara , Jurga Małgorzata

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.