Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

27 czerwca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.

2. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

4. W sobotę Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

6 Kościół sprzątają.

 

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.