Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

6 czerwca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami. Za tydzień Msza święta w Gościmiu o godz.10.00 , w Trzebiczu I Komunia św grupa 3 o godz.11.00. W piątek Nabożeństwo Fatimskie.Początek o godz. 19.00 Różaniec Fatimski , Wypominki, Msza św, Apel , Procesja wokól kościoła z figurą Matki Bożej.

13 czerwca o godz. 19.00 w kościele w Drezdenku Przemienienia Pańskiego konferencja pana Jacka Pulikowskiego, wybitnego specjalisty od udanych związków damsko-męskich. Serdecznie zapraszamy do udziału.

2. Dziś obchodzimy Dzień Dziękczynienia. Prawdziwym wotum jest Polska wdzięczna Bogu za odzyskaną wolność. Idea Dnia Dziękczynienia jest kontynuacją historycznej inicjatywy Sejmu Czteroletniego z 1792 r. Przed kościołem możemy złożyć ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

3. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie  nabożeństwo czerwcowe z procesją.

5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa , w sobotę wspomnimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zatroszczyli się o oprawę uroczystości Bożego Ciała.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

8. Kościół sprzątają .

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.