Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY

25 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia  zapraszamy na nabożeństwa majowe. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 4.Msze święte :

1 maj

Gościm - godz. 11.00 I Komunia św. dzieci klas 3

Trzebicz - godz 17.00 , godz.18.00 ( Msze św. z formularza niedzielnego)

2 maj

Trzebicz - godz. 08.00

Przynotecko - godz. 09.00

Gościm - godz. 10.00

Trzebicz - godz 11.00 I Komunia św. dzieci klas 3 ( grupa 1)

3 maj - obowiązuje porządek niedzielny

W tym tygodniu patronuje nam:

– w czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.

2022 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.