Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 marca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Czas Wielkiego Postu to czas naszej metanoi, która oznacza przemianę życia, podjęcie nowych wyzwań, pracę nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmianę myślenia pod wpływem słowa, które kieruje do nas Bóg. Aby je usłyszeć, trzeba się zatrzymać, wyciszyć, skierować uwagę serca na Boga. Jest wiele spraw ważnych, lecz nie zaniedbajmy tego, co naprawdę istotne.

2 . We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 16.30 dla młodzieży i dorosłych w kościele parafialnym W każdą niedzielę Wielkiego Postu  gorzkie żale Gościm , Przynotecko przed Mszą św. , w Trzebiczu po sumie. Jałmużna Wielkopostna.

3. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do Głowy Kościoła powszechnego.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.