Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

14 czerwca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i nabożeństwa czerwcowego. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest .

2. W piątek, 19 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

3. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do licznego udziału w liturgii i wspólnotowej modlitwie tych najbliższych uroczystych dni.

4. W sobotę przypada też ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2000 roku Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Przypomnijmy: uchodźca, to osoba, która z powodu obaw przed prześladowaniem ze względu na rasę, religię, narodowość, poglądy polityczne pozostaje poza swoim krajem i nie może liczyć na ochronę swoich praw w kraju ojczystym. Takich osób na całym świecie są setki tysięcy. W naszych modlitwach starajmy się przynieść im ulgę w ich cierpieniach.

5.Dziś zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

6. Prasa Katolicka….

7.Kościół sprzątają:

Gościm -  rodzice dzieci I komunijnych       

Przynotecko – Janicka Dorota , Wieczór Emilia

UROCZYSTOŚCI

 

20 czerwiec I Komunia  dzieci klas 2 Gościm Msza święta o godz. 12.00.

21 czerwiec I Komunia dzieci klas w Trzebiczu Msza święta o godz. 11.30.

 

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.