Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

Strona główna

|
Radosław Zemsta

 

„Eucharystia to miłość, która staje się służbą. Jest to wspaniała obecność Chrystusa, który pragnie nakarmić każdego człowieka, zwłaszcza zaś najsłabszych, aby uczynić ich zdolnymi do drogi świadectwa pośród trudów świata. Nie tylko. Dając się nam jako pokarm, Jezus zaświadcza, że powinniśmy nauczyć się dzielić z innymi tym pokarmem, aby stał się prawdziwą komunią życia z osobami potrzebującymi. On się nam daje i prosi, abyśmy w Nim trwali, by czynić to samo”.

papież Franciszek, 23.03.2016

Czcigodny Księże Proboszczu!!!

Życzymy, aby każdorazowe celebrowanie Eucharystii pomagało odkrywać miłość, która staje się służbą. Niech Chrystus, prawdziwy pokarm na życie wieczne, umacnia na drodze dzielenia się tym pokarmem z innymi oraz dodaje siły w codziennej posłudze wynikającej z przyjętego sakramentu święceń.

Wspólnota Parafii Trzebicz

2021 © Nogo All Rights Reserved.