Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

Strona główna

|
Radosław Zemsta

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

19 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Jezus nie przeminął wraz ze swoją epoką. Zmartwychwstały żyje również w naszych czasach. Jego zbawczą moc otrzymujemy w sakramentach, w słowie Bożym, w liturgii. Możemy uczyć się odkrywać to na co dzień. Czasami potrzebujemy trochę czasu i musimy włożyć pewien wysiłek, żeby usłyszeć i poznać Chrystusa. Trzeba czasu i wysiłku, by z osoby towarzyszącej, obserwującej Go stać się Jego uczniem. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.

 

2. W czwartek wspomnienie św. o. Pio, czciciela Najświętszej Eucharystii i Matki Bożej, niezwykłego charyzmatyka.

3 Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

4. Kościół sprzątają;

 

Gościm – Borduna Krystyna, Trus Barbara , Jurga Małgorzata

 

Przynotecko – Kowalska Halina , Czarniak Sylwia

5. W sobotę nie ma Mszy sw.w sanatorium.

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.