Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

Strona główna

|
Radosław Zemsta

akademia post

 

Weekendowe rekolekcje dla młodzieży w Rokitnie

„Podobnie też jest jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności…” (Mt 25,14-15).

Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży pt. „Ty jesteś marką”, które odbędą się w Rokitnie, w dniach 1-3 października 2021 r. Organizowane są one w ramach serii Akademia Dojrzewania i przeznaczone dla chłopców i dziewcząt od 15 roku życia.

Celem rekolekcji jest odkrycie jak niesamowicie zostaliśmy przez Pana Boga stworzeni i obdarowani. Potrzeba, abyśmy nasze bogactwo w sobie odnaleźli i pomnożyli na chwałę Bożą, dla dobra samego siebie i innych ludzi. Zachęcam młodzież do przeżycia tej przygody podczas weekendu, który będzie miał formę rekolekcyjno-warsztatową. 

Koszt wszystkich rekolekcji weekendowych w Rokitnie organizowanych przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w tym roku szkolnym wynosi 120 zł

 

2021 © Parafia Trzebicz All Rights Reserved.