Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

957624592
609831901

Strona główna

|
Super User

Dziś przyszło Pismo z Kurii Biskupiej w Zielonej Górze:

1. W związku z uwagami nadesłanymi do naszej kurii przez Państwową Inspekcję Sanitarną przypominamy Czcigodnym Księżom, że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa. Można to czynić przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy lub kasku ochronnego. W związku z częstym naruszaniem tego obowiązku i zgłoszeniami jakie z tego powodu napływają do Sanepidu, prosimy Przewielebnych Księży Proboszczów o umieszczenie na drzwiach kościoła oraz w gablocie parafialnej wyraźnej informacji o konieczności zachowywania przez wiernych obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Sanepid zaleca ponadto częste przypominanie wiernym o tym obowiązku. Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą nosić maseczki powinny zachowywać dystans społeczny.

Z pozdrowieniem w Panu

ks. Piotr Kubiak

2020 © Nogo All Rights Reserved.